Волонтерство SPAR та VolWest Group

На цій сторінці ти знайдеш усю актуальну інформацію про наші волонтерські ініціативи та результати, яких ми досягли завдяки власним інвестиціям, грошовим пожертвам, допомозі SPAR International та організацій SPAR з усього світу

Наші проєкти

Центр допомоги вимушеним переселенцям

Розташовується Центр в КРЦ «Адреналін Сіті» (м. Луцьк, Карбишева, 1) і забезпечує два варіанти поселення:

  • тимчасове перебування (є змога розмістити до 500 переселенців безоплатно);

  • тривале проживання у Арт-хостел «Адреналін». Тут є 12 кімнат у хостелі на 84 ліжко-місця, та 12 кімнат у готелі на 26 ліжко-місць;

Отримали від благодійних фондів фінансування на суму 21.888 мн грн.
7037
осіб отримало прихисток
220
67.212
мнл грн
ліжко-місць

Благодійна допомога жителям міст України

SPAR International активно співпрацює зі SPAR Україна від початку вторгнення. SPAR International заснувала унікальний фонд підтримки, до якого активно долучилися країни-партнери SPAR у всьому світі.

Уже отримали від партнерів SPAR 407 тонн гуманітарної допомоги на суму 13.951 млн грн (445 тис. EUR). Поставки допомоги продовжуються.

Допомога передана: у м. Харків, с. Мала Рогань (Харківська обл), смт. Мала Данилівка (Харківська обл), м. Звенигородка (Черкаська обл), м. Чернігів, Благодійна організація “Мальтійський орден” (м. Львів) та ін.
13.951
млн грн
430
тонн гуманітарного вантажу

Допомога притулкам для тварин

Під час війни наші люди не перестають дивувати своєю мужністю та турботою не тільки про близьких, а й про братів наших менших. Навіть у складних ситуаціях, під час евакуацій, господарі не кидають своїх чотирилапих друзів.

Наші партнери зі SPAR International теж підтримують нас у турботі про тварин та надіслали нам 150896 кг корму для собак, який ми відправили у найбільший притулок для тварин «Сіріус» у Київській області та "Мирноградське Товариство захисту тварин" у Донецькій області, у Харківський районний осередок ХО ВГО КСУ "Сіріус". Така кількість корму дозволить протягом місяця прогодувати близько 5000 собак.
150896
кг
корму
5000
вихованців забезпечили кормом

Сухпайки для ЗСУ

Сформовано 32 026 сухих пайків на суму 6.457 млн грн для військових Збройних Сил України, тероборони, спецпризначенців, які перебувають у найгарячіших точках бойових дій, щоб забезпечити їм повноцінне харчування.

Залучено допомоги від закордонних партнерів, SPAR International, юридичних та фізичних осіб, благодійного фонду Razom for Ukraine та ін.
Управління проектом здійснюється фахівцями мереж "Наш Край" та SPAR Україна.

Фасування здійснюється силами працівників усіх інвестиційних проєктів VolWest Group.
32026
сухпайків
6.457
млн грн

Медичні аптечки та тактичні медичні наплічники

Сьогодні наша армія дуже потребує якісного забезпечення повноцінними аптечками, адже це є основою для порятунку життя бійців при пораненнях.

Необхідні ліки та складові для аптечок прибули від закордонних партнерів SPAR International, були закуплені нами за власні кошти компанії, а також отримані в якості благодійної допомоги від аптечних мереж, юридичних та фізичних осіб.

Фасування здійснюється медичним персоналом клінік сімейної медицини "Біхелсі" та волонтерами.
86.387
млн грн
24369
сформовано аптечок
1903
медичних наплічників

Курс "Тактична медицина і бойова підготовка"

Одноденний курс навчання, який включає в себе:

  • Тактична медицина – теоретично-практична частина.
  • Домедична підготовка від команди інструкторів-медиків – в обсязі само- і взаємодопомоги при пораненнях, травмах і ураженнях; практична робота кожного учасника з манекенами, засобами домедичної підготовки у невеликих групах.
  • Поводження зі зброєю – робота з автоматом Калашникова та інструкторами у невеликих групах.
  • Психологічні вправи саморегуляції психічного стану.
  • Стрільба в стрілецькому тирі з інструктоузі».

Розробили та випустили книгу “Тактична медицина” під редакцією Корсака В.І. тиражем 2 000 шт.
Вийшло оновлене видання цієї книги тиражем 3000 шт., розроблений відеокурс "Тактична медицина", який доступний для перегляду.
11615
осіб пройшло навчання
118
5000
книг по тактичній медицині
тис. грн

Виробництво турнікетів

Налагодили виробництво турнікетів на базі ГО “Технопарк “Центр медичних інновацій”. Розробили дослідні зразки, отримали майже 2 км спеціальної стрічки від SPAR International.

Уже виготовили та передали для формування аптечок для військових 31 164 турнікети.

АРТ-батальйон

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків започаткував мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відвідуючи мистецькі заходи, учасники можуть не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктись від проблем сьогодення і поповнити свої сили.
2915
учасників
120
заходів

Стропа тактична евакуаційна

Ми виготовляємо евакуаційні стропи – засіб екстреної евакуації постраждалого з поля бою в умовах, коли санітарні ноші відсутні або їх застосування є неприйнятним.

Не дивлячись на простоту конструкції, у вправних руках вона перетворюється на універсальний засіб для евакуації, що допоможе з розв’язанням таких проблем: евакуація потерпілого з-під обстрілу, транспортування з місця поранення до безпечної ділянки, перенесення потерпілого складним рельєфом, транспортування потерпілого за відсутності нош.

Стропа має довжину 6 м та обладнана спеціальними карабінами, які можна пристебнути за елементи екіпірування потерпілого. Технологічні виступи на стропі дозволяють використовувати кілька тактик для евакуації постраждалих.
696
шт.
евакуаційних строп

Іммобілізаційна шина

У разі переломів і вивихів верхніх чи нижніх кінцівок проводять їх іммобілізацію (знерухомлення) з метою попередження подальшого зміщення кісткових уламків і травмування ними інших тканин та органів.

Ми налагодили виробництво м'яких шин MIC (Medical Innovation Center) для іммобілізації кінцівок та використовуємо ці шини для комплектації тактичних медичних наплічників.

Шина виготовлена з тонкої пластини алюмінію, покритої шаром ізолюючого пінополіуретанового матеріалу, тому вона легка й компактна.
У шини MIC немає гострих кутів, вона зручна та функціональна, гнеться у будь-якому напрямку і не ламається під час деформації. Вона добре зберігає форму і під час надання домедичної допомоги дає змогу надійно та акуратно зафіксувати травмовані ділянки.
241
іммобілізаційних шин
Хочеш допомогти?
Реквізити
Найменування організації: Громадська організація "Технопарк "Центр медичних інновацій"

ЄДРПОУ: 44037223
Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Рахунок IBAN для оплати в гривнях: UA113052990000026008030803539
Зібрані кошти підуть на реалізацію проектів зазначених на цій сторінці. У разі нереалізаці цих проектів або наявності залишків кошти будуть використані на інші проекти ГО "Технопарк". Роблячи пожертву ви погоджуєтесь з Договором-офертою. Сума пожертвування не підлягає поверненню.
КОНТАКТИ
ТЗОВ "SPAR УКРАЇНА КОРП."
Україна, 43023, м.Луцьк, вул.Карбишева,1
Email: info@spar.ua
Тел: 0 800 50 14 18
© 2022 SPAR